Visos pastatų priežiūros paslaugos

Kanalizacijos vamzdynų valymas

Nuotekų vamzdynų profesionalus valymas hidrodinaminiu vakuuminiu būdu, vamzdynų diagnostika.

 

 Paslaugos pavadinimas  Paslaugos kaina
 1. Nuotekų tinklų valymas kai stovo skersmuo iki 150 mm, ilgis iki 10 m ir daugiau kaip 10 m (valant su profesionalia vamzdžių ir kanalų valymo mašina).  45 be PVM, Eur/val.
2. Nuotekų tinklų valymas kai stovo skersmuo iki 150 mm, ilgis iki 10 m ir daugiau kaip 10 m (valant su aukšto slėgio įranga).  45 be PVM, Eur/val.
 3. Vamzdynų būklės patikrinimas profesionalia vaizdo kamera.  NEMOKAMAI

 

Paslaugos aprašymas:
Daugiabučiuose namuose ir kitos paskirties pastatuose, nuotekų vamzdynuose nuolatos susidaro kamščiai, sumažėja tinklų pralaidumas, nuotekų sistema nustoja normaliai funkcionuoti. UAB „Rasų Valda“ specialistai siūlo avarinį ir profilaktinį nuotekų tinklų išvalymą, atliekant sekančias operacijas:

  1. Nuotekų tinklų išvalymas su profesionalia vamzdžių ir kanalų valymo mašina. Atliekant šį darbą, naudojama profesionali vokiška ROTHENBERGER įranga – vamzdžių ir kanalų valymo mašina, kurios pagalba pašalinami nuotekų sistemos funkcionalumo sutrikimai. Šiame darbe yra panaudojamos įvairios spiralės galvutės: grandininė valymo galvutė, kuokos formos antgalis ir kita. Darbinis spiralės atstumas apie 60 metrų.
  2. Nuotekų tinklų išvalymas su profesionalia aukšto slėgio įranga. Mūsų specialistai parenka tinkamus profesionaliam valymui hidrodinaminiu vakuuminiu būdu antgalius. Tai gali būti antgalis vamzdyno kamščiui pašalinti, vamzdynų sienelėms plauti ar kitas antgalis pagal paskirtį. Vanduo, aukšto slėgio siurbliu paduodamas per žarną į plaunančią galvutę, skėčio formos vandens čiurkšlėmis išplauna vamzdį nuo nešvarumų, kurie suteka į šulinius. Tokiu būdu yra pravalomi ir atstatomas skysčių praeinamumas kanalizacijos vamzdynų, lietaus vamzdynų bei kitų vamzdynų.
  3. Vamzdynų būklės patikrinimas profesionalia vaizdo kamera. Sekančiame darbe profesionalia vaizdo sistema vamzdžių tikrinimui (vaizdo kamera) apžiūrint nuotekų vamzdynus, atliekama vamzdynų diagnostika:
    – Nustatomas vamzdyno nuolydis;
    – Pamatomas vamzdyno susidėvėjimas ir būklė, vamzdynų sujungimų būklė;
    – Numatoma tiksli vamzdynų pažeidimo vieta.

Profesionalios vaizdo sistemos vamzdžių tikrinimui (vaizdo kameros) vaizdas ir nuotraukos įrašomos į CD. Klientui pageidaujant, informacija apie vamzdynų defektus įrašoma į bendrovės duomenų bazę. Gauta medžiaga pasitarnauja profilaktiniams – remonto darbams ar avarijų likvidavimo atvejams ateityje.

UAB „Rasų Valda“ specialistams atlikus aukščiau minėtus darbus, pilnai atstatomas nuotekų vamzdynų pralaidumas ir užtikrinamas jų funkcionalumas ateityje.