Atsiskaitykite už UAB „Rasų Valda“ suteiktas paslaugas „Viena sąskaita“

Informuojame, kad nuo balandžio mėnesio už UAB „Rasų Valda“ suteiktas paslaugas jūs galite atsiskaityti „Viena sąskaita“. Vilniaus miesto gyventojai už komunalines, interneto, telefono ir kitas paslaugas jau atsiskaito vienu pavedimu. UAB „Rasų Valda“ prisijungė prie mokėjimo sistemos „Viena sąskaita“, todėl daugiabučių namų gyventojai viena įmoka gali atsiskaityti ir už visas būsto paslaugas.

Per mokėjimo sistemą „Viena sąskaita“ gyventojai gali vienu pavedimu atsiskaityti už kelių tiekėjų paslaugas ir sutaupyti laiko bei pinigų. Vieno paslaugų teikėjo sąskaitos apmokėjimo mokestis yra 0,4 lito, tačiau apmokėti visų tiekėjų sąskaitas kainuoja ne daugiau kaip 3 litai.

Už paslaugas per mokėjimo sistemą „Viena sąskaita“ galima atsiskaityti tiek grynaisias pinigais visuose bankų skyriuose, „Lietuvos spaudos“ kioskuose, „R-kiosk“ parduotuvėse, „Lietuvos pašto“ padaliniuose, tiek internetu per elektroninės bankininkystės sistemą.

Per „Vieną sąskaitą“ galima apmokėti už elektros energiją, dujas, šildymą, vandenį, televiziją, interneto paslaugas, buitinių atliekų tvarkymą, bendrijos ar namo administravimo paslaugas, vaikų darželį, turto apsaugos, ryšio operatorių ir kitas paslaugas.

„Viena sąskaita“ Lietuvoje naudojasi 41,6 tūkst. namų ūkių, Vilniuje – daugiau kaip 11 tūkstančių.

Daugiau informacijos rasite internete www.vienasaskaita.lt arba paskambinę telefonu 8 700 77 007.