Informacija apie naujų konteinerinių aikštelių įrengimą

Gerbiami gyventojai,

Kaip tikriausiai žinote, per artimiausius metus Vilniaus miesto savivaldybėje bus įrengta apie 800 požeminių ir pusiau požeminių konteinerių atliekų surinkimo aikštelių. Tai užtikrins švaresnį, patogesnį ir taupesnį atliekų surinkimą.

Šiai dienai mieste jau įrengtos 174 aikštelės, suprojektuotos 288 aikštelės ir artimiausiu metu bus pradėti jų įrengimo darbai. Daugiau informacijos apie pusiau požeminius konteinerius skaitykite Čia.

Vilniaus miesto savivaldybė, norėdama užtikrinti tinkamiausių aikštelių įrengimo vietų parinikimą, dalinasi informacija apie konkrečias aikštelių įrengimo vietas.

Aikštelių išdėstymo schemą Vilniaus mieste, su daugiabučiais namais kuriems konkreti aikštelė yra priskirta, galite pamatyti svetainėje www.vilnius.lt/aiksteles. Žemėlapyje daugiabučiai namai ir jiems priskirta konkreti aikštelė pažymėti vienoda spalva. (Žemėlapyje paieška vykdoma įvedus adresą).

Jei įvertinus šią informaciją, Jums kyla klausimų (ar turite pastabų) dėl konteinerinių aikštelių įrengimo vietų, prašome kreiptis į Vilniaus m. savivaldybę el. paštu  vilnius@vilnius.lt.

Šaltinis: Vilniaus m. savivaldybė