ATNAUJINTA informacija apie konteinerinių aikštelių įrengimą

Gerb gyventojai,

Vilniaus m. savivaldybės prašymu dalinamės su jumis informacija apie konteinerinių aikštelių įrengimą.

Gerbiami seniūnai, bendrijų pirmininkai, namų administratoriai,
Siunčiame atnaujintą informaciją apie jau įrengtų bei suprojektuotų ir numatytų įrengti konteinerinių aikštelių vietas. Duomenis apie aikštelės tipą, įrengimo adresą, įrengimo stadiją rasite prisegtame  Excel faile.

 Aikštelių išdėstymo schemą Vilniaus mieste, su daugiabučiais namais kuriems konkreti aikštelė yra priskirta, galite pamatyti svetainėje www.vilnius.lt/aiksteles. Žemėlapyje daugiabučiai namai ir jiems priskirta konkreti aikštelė pažymėti vienoda spalva. (Žemėlapyje paieška  vykdoma įvedus adresą. Pelės kursoriumi užvedus ant aikštelės simbolio ir paspaudus kairįjį pelės klavišą, pamatysite papildomą aikštelės informaciją).

Atkreipiame dėmesį, kad žemėlapyje yra pažymėta apie 1200 konteinerinių aikštelių vietų, tačiau pirmuoju etapu, iki 2020 m. vidurio,  Vilniaus mieste planuojama įrengta apie 800 vnt. Visa informacija apie pirmame etape numatytas įrengti aikšteles pateikta Excel faile.

Jei įvertinus šią informaciją, Jums kyla klausimų dėl konteinerinių aikštelių įrengimo vietų, maloniai prašome kreiptis  į Vilniaus m. savivaldybę el. paštu vilnius@vilnius.lt.

Excel failas – Konteinerinės aikštelės 2019-03-06